Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Alter Menu

Co za barem piszczy w Alter Ego Cafe…

W tym miejscu dowiesz się co dobrego lejemy do kufla i kieliszka oraz co możesz u nas schrupać.

Do Waszej dyspozycji zawsze są świeże dwa rodzaje piwa lanego: Carlsberg i Kasztelan.

Dbamy i szanujemy naszych klientów, dlatego zawsze staramy się o najwyższą jakość piwa. Warto do nas zaglądać, bo często stosujemy rozmaite promocje. Jedną z nich jest dzban piwa Carlsberg.

W naszej ofercie, w każdy piątek odbijamy jedną beczkę lanego piwa regionalnego. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie w mieście!!! Więcej na ten temat w zakładce Alter Alko.  W naszej ofercie znajdziecie także piwo butelkowe z browaru Carslberg oraz innych dużych producentów. Ale szczególnie polecamy piwa regionalne butelkowe, jakich trudno znaleźć na rynku. Jakie to piwa? Przyjdź i spróbuj.

U nas znajdziesz ciekawą i przystępną cenowo ofertę win. Są wina nieco droższe, włoskie. Ale mamy także atrakcyjną ofertę wina oferowanego na kieliszki ( 5 zł) oraz rozlewanego w karafki  (jeszcze taniej! ). Polecamy wina lekko musujące (frizzante), które orzeźwiają i odprężają po ciężkim dniu…

W Alter barze znajdują się alkohole wysokoprocentowe. Serwujemy idealnie schłodzoną, najlepszą polską wódkę- Wyborową. Dla smakoszy przygotowaliśmy zestaw słodkich wódek z serii Wódki Lubelskie. Dla Pań polecamy likiery i Drinki, których ofertę będziemy sukcesywnie zwiększać.

Nasz włoski profesjonalny ekspres ciśnieniowy zaparzy idealne espresso, a także inne rodzaje kaw. Do wyboru mamy kilka rodzajów herbaty.

Jeśli zgłodniejesz zaoferujemy coś na słodko, do piwa mamy suche przekąski. Jeśli wino to ser i oliwki… A do tego szykujemy „specialite a la Maison”

Czwartki u nas pod hasłem ALTER ONA – specjalne promocje dla PAŃ…

Pełna oferta tylko u nas. Zapraszamy do degustacji w  Alter Ego  przy ul. Jana Kochanowskiego 5

 Już wkrótce nasze MENU w formacie pdf-u.