Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

HARD TIMES – genialny koncert w Alter Ego – 6.02.2016 (foto+relacja)

Na początku lutego rozpoczęliśmy nowy sezon działań artystyczno- rozrywkowych w 2016 roku od mocnego uderzenia. Gościła u nas muzyczna grupa HARD TIMES z Krakowa. Trójka przystojnych i piekielnie zdolnych muzyków pod wodzą charyzmatycznego Łukasza Wiśniewskiego dała ponad dwugodzinne show w naszych piwnicach. Sale wypełnione były po brzegi, jeśli ktoś nie czuł się komfortowo bo zabrakło miejsca to prosimy o wybaczenie. Nie mieliśmy sumienia nie wpuszczać na koncert, bo chętnych było wielu.

Zabrzmiały utwory znane już wcześniej, jak również te przygotowywane na nową płytę. Panowie z Hard Times następnego dnia po koncercie udali się na wschód, do studia nagrań. Obiecali, że jak już uporają się z nowym materiałem i wydadzą płytę to na pewno do nas WRÓCĄ!

Serdeczne dzięki wszystkim za przybycie, szczególnie Przyjaciołom z Kielc, Starachowic i Marcinkowa. Jesteście Wielcy! 🙂 Podziękowania dla Dziewczyn 🙂 Specjalne ukłony wobec właścicieli kwiaciarni CZERWONE KORALE z ulicy Radomskiej, za bukiety niespodzianki 🙂

A oto kilka fotek z koncertu

Komentarze