Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

I Starachowicki OPEN MIKE !!! czyli Wolna Scena – piątek, 27 listopada, g. 19.30 🗓

Mamy dla WAS nową i pierwszą w Starachowicach imprezę typu OPEN MIKE . Już w piątek 27 listopada w Piwnicach Alter Ego Cafe przy Kochanowskiego 5 ruszamy z nowym cyklem.

Pomysł jest prosty. Mamy scenę. Wolną Scenę. Każdy może wystąpić. A Wy macie 15 minutowy program. DOWOLNY program. Może być to piosenka ( samemu, a może w duecie….), wiersz, monolog, ciekawa interpretacja fragmentu gazety, scenka literacka, a może po prostu pokażecie coś co nas wszystkich zażyje 🙂

Z pomysłami zgłaszamy się do baru lub mailowo lub telefonicznie do 26 listopada, tj do czwartku, na dzień przed OPEN MIKem. Proszę określić, KTO i CO chce zaprezentować. I czy ma jakieś specjalne wymagania techniczne.   TO BĘDZIE DOBRA ZABAWA bo u nas NAKRĘCAMY MIASTO

Szczegóły pod plakatem oraz pod nr tel. 785-969-824

plakat open mike

Zaczynamy ok. g. 19.30.  27 listopada w piątek/ Poniżej kilka słów i zasad imprezy

 

I Starachowicki OPEN MIKE , czyli WOLNA SCENA

Co to jest?
OPEN MIKE – to skrót od OPEN MIC (otwarty mikrofon). Inaczej mikrofon dla wszystkich. Inaczej- wolna scena. Masz talent, grasz na instrumencie, recytujesz, masz ciekawy monolog, a może chcesz zagrać krótką scenkę z drugą osobą? A może po prostu wypowiedzieć się na jakiś temat. Przeczytać swój wiersz, nie czekając na Slam. ?
Masz powód wejść na scenę i wypowiedzieć się? To jest czas dla CIEBIE !
Co zrobić?
1. Przyjmujemy zgłoszenia uczestników w barze codziennie. Ostateczny termin rejestracji to dzień przed OPEN MIKEM ( jęli impreza jest w piątek, to ostatnim dniem zapisów jest sobota).
Rejestracja uczestników jest niezbędna. Uczestnik zostawia nam krótką informację: Kto i co zaprezentuje, oraz określimy warunki techniczne występu ( czy potrzeba nagłośnienia, świateł, aranżacji itp.).
2. Na KAŻDY WYSTĘP rezerwujemy 15 minut ! To bardzo ważne. Chodzi o to aby się pokazać, zaprezentować i …dać szansę innym.
3. OPEN MIKE ma formę konkursu.  Każdy gość, który odwiedzi Alter Ego w dniu Open Mika, otrzyma kartę z uczestnikami. Po zakończonych występach ( max. Do g. 22) zbierzemy karty, na których przyznawana będzie punktacja ( 3 punkty, 2 punkty, jeden punkt). Podliczymy i w ten sposób Wyłonimy zwycięzcę i dwa miejsca na podium.
W OPEN MIKE-u to WY uczestniczycie, układacie swój występ, a ocenia WAS publiczność. My rozdajemy nagrody 
OPEN MIKE to świetna zabawa, występ przed publicznością oraz możliwość szlifowania prezentacji publicznej ( np. dla przyszłych polityków! – żart  )

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!! Przybywajcie, nagrody czekają !

NAGRODY PRAWDZIWE, nie udawane. 
www.alteregocafe.pl
Zgłoszenia przyjmujemy indywidualnie lub mailowo i telefonicznie : mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
tel : 785-969-824 lub 605-485-130

Komentarze

Aktualności Literacka Piwnica Piwnica dźwięków Wkrótce w ALter Ego