Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

II SLAM POETRY- „Wieczór Panów K.”

Zapraszamy na drugą odsłonę naszej cyklicznej imprezy czyli SLAM POETRY. Tym razem spotykamy się po raz drugi, żeby raczyc się poezją i muzyką. Wiersze zaprezentuje tercet mistrzów słowa: Monika Kowalczyk- Kogut, Piotr Kogut oraz Kasia Styk. Nie będzie to nudna recytacja. Tym bardziej, że tekst został w niektórych fragmentach obcięty, skrócony i zmiksowany. Co na to autor? Będzie można zapytac go o wrażenia.

Nasze SLAMY łączą poezję i muzykę, którą tego wieczora zapewni WAM trójka młodych i utalentowanych artystów: Ola Samsonowska, Michał Piętak oraz Piotr Serwicki. Zaprezentują oni covery, ale także swoje utwory oraz…specjalnie dla WAS piosenkę(i) do słów naszego poety…

Wieczór SLAMU to święto poezji ale  zachęta dla wszystkich, do aktywnego uczestnictwa. Każdy kto zaprezentuje swój wiersz tego wieczora ( może to byc utwór innego autora) otrzyma od nas specjalny kupon, który zrealizowac moze w naszym barze.

Zachęcamy także do wrzucania wierszy do naszej skrzynki. Już za tydzień roztrzygnięcie pierwszego konkursu z naszej skrzynki ALTER POETICA. Na zwycięzcę czekają nagrody i wywieszenie wiersza na naszych drzwiach, stronie i profilu facebookowym.

Nad projektem, układem wierszy i scenariuszem pracowała twórczo Kasia Styk, za co serdeczne dzięki! 🙂

ŚRODA 14 sierpnia g. 19 – ZAPRASZAMYPlakat II SLAM

Komentarze