Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Kasia Caris AKUSTYCZNIE , na gitarze zagra Michał Wodnicki – 30 X 2015 – g. 20. 🗓

W piątek 30 października o g. 20 wystąpi przed Wami Kasia Caris ! Mocny, przeszywający serca głos słyszeli już Ci z nas, którzy mieli okazję usłyszeć Kasię w czerwcu w ALter Ego. I oto jest ponownie u nas !

alter_kasia_caris_wodniak

Rodowita starachowiczanka, młoda i utalentowana, na co dzień mieszka w Danii. Tam też koncertuje i kieruje swoją muzyczną karierą. Odwiedza Starachowice bo ma tu rodzinny dom i przyjaciół. Polubiliśmy Kasię od pierwszej chwili i tym bardziej miło nam gościć Ją po raz drugi w naszych Piwnicach Artystycznych. Teraz Kasia przyjeżdża do nas z własnym, autorskim materiałem.

Michał Wodnicki „Wodniak” znany jest wielu z Was. Jego potężną sylwetkę często możecie dostrzec na Kochanowskiego 5 i na naszym osiedlu. Kocha gitarę i …nie tylko:) Gitary odwzajemniają mu się wspaniałym brzmieniem, które wydobywa z ich wnętrza, kiedy tylko zaczyna grać.  Wodniak wkłada w grę wielkie uczucie.

Ta mieszanka sceniczna, gwarantuje eksplozje artystycznych doznań, jakie posypią się na nas w piątek 30 X o g. 20 w Alter Ego Cafe. ZAPRASZAMY WSTĘP WOLNY

Komentarze

Aktualności Piwnica dźwięków