Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Koncert Anny Marii Adamiak oraz Roberta Kuśmierskiego – 20 Grudzień g. 20

Piwnica dźwięków Alter Ego Cafe- Starachowice zaprasza na koncert Anny Marii Adamiak (wokal) i Roberta Kuśmierskiego(akordeon).

Anna Maria Adamiak to pochodząca ze Starachowic jedna z najlepszych wokalistek czynnie koncertująca w kraju i za granicą. Śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, stale poszerzająca swój repertuar, poruszająca się doskonale w różnych stylach i gatunkach muzycznych .Laureatka wielu konkursów wokalnych na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. W swoim repertuarze posiada utwory od baroku do współczesności.
W październiku, w Piwnicy pod Baranami, odbyła się premiera płyty, napisanej specjalnie dla niej przez Andrzeja Zaryckiego – kompozytora i kierownika muzycznego Ewy Demarczyk. Jej sylwetka została ujęta w książce „Polscy śpiewacy” Jacka Chodorowskiego, „Bel canto w Krakowie” tego samego autora oraz „Korzenie i skrzydła” G.Sajóra.

W Alter Ego Cafe Anna wystąpi w towarzystwie znakomitego akordeonisty Roberta Kuśmierskiego – absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Jest on laureatem wielu krajowych, oraz międzynarodowych festiwali i konkursów akordeonowych. Współpracuje z wieloma artystami krajowymi i zagranicznymi m. in z Jaromirem Nohavicą, Kapelą Czerniakowską, Alexandrem Slepakovem, Niną Stiller.
Koncertuje w kraju i za granicą jako solista, oraz kameralista. Nagrywa dla radia i telewizji oraz jako muzyk sesyjny. Brał udział w nagraniu ponad dwudziestu płyt różnych wykonawców. W 2009 roku otrzymał Złotą Płytę za album „Świat wg. Nohavicy”.

Bilety:
*10 zł przedsprzedaż,
*15 zł w dniu koncertu.
Bilety nabyć można w Alter Ego Cafe, ul. Kochanowskiego 5.
Rezerwacja pod nr tel 785 969 824 oraz pod adresem e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl

Serdecznie zapraszamy!

plakat4

Komentarze