Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

KONCERT i Toast za Wolność – Arek Zawiliński , 4 czerwca g. 20 🗓

W „Święto Wolności” 4 czerwca przygotowaliśmy dla WAS koncert Arka Zawilińskiego . Artysta osobny, poeta, autor tekstów, wędrownik. Polski Kowboj. Kocha góry i konie. Od lat występuje grając własne kawałki i współpracując z różnymi znanymi grupami. Łączy folka i bluesa. Jego koncerty przenoszą nas w nieco inny świat, daleki od codziennej szarpaniny, a jednocześnie opowiadają historię „zwykłych ludzi”. [info o Artyście na dole]

Arek Zawiliński wystąpi u nas po raz drugi, tym razem zagra także nowe numery ze swojej świeżej płyty „Na rozdrożu”. Koncert jest finałem naszego „Weekendu Wolności”, w którym chcemy cieszyć się z 27 lat Wolnej Polski. W przerwie koncertu wzniesiemy Toast za Wolność lampką Cydru.

Koncert biletowany. Cena 10 zł, w dniu koncertu 15 zł . W cenie biletu jedno piwo GRATIS.

Bilety dostępne w lokalu lub pod nr tel. 785-969-824 i 605-485-130 lub mailowo.

alter_arek_zawilinski_plakat

                                     Informacja o artyście

            Arek Zawiliński – bluesmen, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Ma za sobą koncerty live w Polskim Radio Gdańsk 2x, Bydgoszcz, Rzeszów itp. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie,  Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara Poznań. Piosenkarnia – Kraków, występ w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd. Współpracował m.in. z zespołami Stare Dobre Małżeństwo, Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska Orkiestra Rockowa, BGB, oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze.

Oficjalne wydawnictwa :

Tam gdzie zaczyna się mój świat”- Dalmafon 2007

„Blues Dziewięciu” – Dalmafon 2010

„Żelazna” – Flower Rekord 2012

„Na Rozdrożu”- Dalmafon 2015

 

Fragmenty recenzji:

 

Magazyn Gitarzysta – Kuba Chmiel:
”Jeśli istnieje coś takiego jak polski blues, to z pewnością Arek Zawiliński wraz z zespołem Na Drodze należą do jego najznamienitszych przedstawicieli.”

 

Bluesonline

 

„Arek Zawiliński to klasa sama dla siebie. Autor skończony, pełen doświadczeń, przesiąknięty w równym stopniu poezją co prozą. Zna niejeden dobry folkowy tekst, niejedną melodię i umie z takich światowych cegiełek zbudować solidną budowlę na wskroś polską, bieszczadzką, a jednak uniwersalną. A to sztuka.”

 

Więcej informacji na:

 

Strona : www.arekzawilinski.pl

 

Kanał youtube http://www.youtube.com/user/NADRODZE0605?feature=mhee

Komentarze

Aktualności Piwnica dźwięków Wkrótce w ALter Ego

One Response so far.

  1. giermek napisał(a):

    Od poniedziałku 30 maja bilety dostępne. Sugerujemy rezerwację miejsc, bo ilość miejsc ograniczona…