Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Koncert kolęd – Anna Maria Adamiak i poezja Jana Stanisława Kiczora. 19 grudnia , g. 19 🗓

Zapraszamy wszystkich na przedświąteczny wieczór z kolędą, które wykona dla nas Anna Maria Adamiak. Wielu starachowiczan zna i śledzi karierę sceniczną Anny, rodem z naszego miasta. Uznana w kraju i za granicą śpiewa utwory specjalnie skomponowane dla Niej przez uznanych kompozytorów, jak i wykonuje pieśni znane i mniej znane. Koncertuje w Polsce i za granicą. Wielkim wydarzeniem był zeszłoroczny koncert na Światowych Dniach Rycerza we Włoszecj, gdzie reprezentowała Polskę. Uwielbia utwory retro. Z przyjemnością śpiewa przed wielotysięczną publicznością jak i w małych kawiarnianych salkach.

Tym bardziej nas cieszy, że będziemy mieli okazję posłuchać kolęd w JEJ wykonaniu. Zapraszamy na kameralny koncert kolęd Anny Marii Adamiak.

alter_wieczor_koled3

 

Tego wieczoru, na zaproszenie Ani oraz nasze swoją autorską poezję zaprezentuje przed nami Jan Stanisław Kiczor. Poeta, który urodził się i lata młodzieńcze spędził w Starachowicach. Wyjechał z naszego miasta, w czasach kiedy dymił jeszcze Zakład Wielkopiecowy, działały kopalnie rudy, a miasto porastała gęsta sieć kolejek wąskotorowych.

Dziś wraca do miasta swojego dzieciństwa i pragnie nam zaprezentować swoją poezję. Jak piękne to wiersze warto przekonać się samemu i przyjść 19 grudnia na wieczór kolęd i poezji do Alter Ego Cafe przy Kochanowskiego 5.

ZAPRASZAMY

Wstęp wolny

Rezerwacje miejsc pod nr tel. – 785-969-824 lub 605-485-130

mailowo: kawiarnia@alteregocafe.pl

Komentarze

Aktualności Literacka Piwnica Piwnica dźwięków Wkrótce w ALter Ego