Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Koncert Piotra Resteckiego i III SLAM POETRY

Piwnice artystyczne „Alter Ego Cafe” zapraszają na koncert Piotra Resteckiego, który odbędzie się 21 września w sobotę o g. 19. To niepowtarzalna okazja posłuchania pięknej muzyki gitarowej tego uznanego artysty.

Piotr Restecki dzielił scenę z wieloma artystami z kraju i zagranicy, m.in. z: Tommy’m Emmanuelem, Jon’em Gomm’em,Prestonem Reede’m, Andrzejem Piasecznym, Krzysztof K.A.S.Ą. Kasowskim, Braćmi Cugowskimi. Od lat koncertuje w kraju i zagranicą, a także prowadzi warsztaty na terenie całej Polski w ramach festiwali takich jak: Summer Festiwal, czy Przystanek Woodstock. Nagrywa dla radia i telewizji. Szerszej publiczności dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu Must Be The Music, a także jako gość programów Kuba Wojewódzki.

Kompozytorski talent Piotra przekłada się na energię sceniczną, która spotyka się z entuzjazmem publiczności w kraju i zagranicą. Podczas koncertu w będą mogli Państwo nabyć najnowszą płytę Piotra która spotyka się z aprobatą zarówno krytyków muzycznych, jak i jej odbiorców.

Przed koncertem odbędzie się III SLAM POETRY. Tym razem wejdziemy w tajemny świat Erotyków. Oczywiście jak za każdym razem zachęcamy wszystkich chętnych do wyjścia na scenę i zaprezentowania swojego lub publikowanego już utworu. Dla każdego kto wystąpi mamy przygotowane niespodzianki.
Przypominamy również o naszej skrzynce poetyckiej „Alter Poetica”. Wrzucajcie wiersze, a wkrótce pojawi się na naszej stronie i w naszym lokalu. Podziel się twórczością!!!restecki
Bilety na koncert w cenie 5 zł w przedsprzedaży, w dniu koncertu 10 zł.

Zapraszamy w najbliższą sobotę 21 września o g. 19. Alter Ego Cafe , ul. J. Kochanowskiego 5 (podziemia).Rezerwacja : Tel. 785-969-824, 605- 485-130
mail: kawiarnia@alteregocafe.pl

Komentarze