Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Koncert „Poza zasięgiem” – 1/08/2014

W piątek 1 sierpnia zagrała dla WAS starachowicka formacja „Poza zasięgiem”. Każdy z nich od lat gra w starachowickim światku muzycznym, ale….Rzadko pojawiają się na scenie, ale jeśli to zrobią, dają piękny popis swoich możliwości. Błyskotliwa gitara, przenikający bas oraz czarująca perkusja wprowadzają nas w nieopisany zachwyt, zwieńczony specyficznym schrypiałym i oryginalnym tonem głosu wokalisty.

To był mocny akcent, gdyż nasze piwnice z rzadka goszczą składy z pełną sekcją rytmiczną. Dla Pawła- czarodzieja perkusji porywającego publiczność- oraz Piotra zawsze chętnie otwieramy nasze podwoje  🙂

Koncert po swojej zasadniczej części przerodził się spontanicznie w mały JAM SESSION, gdzie odwiedzający nas muzycy chwycili za instrumenty i grali, a wszyscy zgromadzeni obok świetnie się bawili.

Muzycy wykonali także spontaniczny utwór dla naszej Przyjaciółki Anny Janusz-Grabowskiej, która tego dnia miała urodziny. Aniu wszystkiego najlepszego! Był też toast za zdrowie Ani i jej męża Jana. Dzięki za odwiedziny !!!

Oto mała fotorelacja z koncertu

Komentarze