Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

LIMBOSKI Solo – wyjątkowy koncert już w piątek 13 listopada ! 🗓

Nie poddajemy się zabobonnym datom i przesądom. Dlatego już 13 listopada, w środku „długiego weekendu” ( 11 listopada – wolne), mamy dla WAS niesamowitą niespodziankę!!!

Wystąpi przed WAMI LIMBOSKI !!! Charyzmatyczny muzyk, kompozytor, autor tekstów. Występuje solo i w różnych projektach. W Alter Ego był rok temu, wystąpił wspólnie z „Wiśnią” ( Łukaszem Wiśniewskim – Kraków Street Band, Hard Times, The Blue Machine , oraz inne projekty). To był niezapomniany koncert. Wyruszył do Indii… wrócił i gra nowe piosenki.  Limboski występuje również solo. Tak będzie teraz , 13 listopada w piatek o g. 20. Spieszcie się z biletami, liczba miejsc ograniczona !!!

 

limboski_solo2 na stronke

Możemy o nim przeczytać, że …:

Limboski

ONE MAN MADNESS

Limboski w swoim solowej, frywolnej i nieprzewidywalnej odsłonie. Zimę spędził w Indiach, ucząc się gry na sitarze i klasycznego śpiewu kyal oraz pisząc klimatyczne, dźwiękowe felietony z podróży, które można przeczytać na jego stronie www.limboski.pl . Wrócił jednak do kraju i zabrał się już do pracy nad nowymi piosenkami. Jak sam twierdzi: „Muzyka ma tysiące twarzy – zatracam się czasem w jakimś gatunku, by potem odbić się od dna i zauroczyć się innym. Ale z biegiem lat muszę stwierdzić, że i tak najpiękniejszy jest rock’n’roll!”. Jednym słowem nasz chłopak wrócił do domu.

Komentarze

Aktualności Piwnica dźwięków