Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Szalona lokomotywa- artystyczny odjazd ROKU !!!

Szalona Lokomotywa- Muzyczna Kolejka ALter Ego Cafe

28 czerwca w sobotę zapraszamy naszych Przyjaciół, Muzyków i Gości do wspólnej niezapomnianej przygody. Wyruszamy muzyczną kolejką w podróż przez tory żelazne do Lipia. Tego dnia chcemy przenieść naszą Piwnicę Dźwięków do Kolejki pełnej Dźwięków- to takie Jam Session w Ciuchci. Zagramy i zaśpiewamy wspólnie, jako MUZYCZNA KOLEJKA ALTER EGO CAFE!!! Podróżujemy Starachowicka Kolej Wąskotorowa.

Zbiórka i ODJAZD o godz. 16 ze stacji kolejki Starachowice WSCH- WIERZBNIK, obok przejazdu kolejowego. Przejazd do Lipia, a w kolejce gramy i śpiewamy. Ok 16. 30 przyjazd do Lipia. Rozkładamy się na biwaku, rozpalamy ognisko i przy konsumpcji rozpoczynamy drugą część muzycznej kolejki, tym razem wśród szumu drzew i leśnego powietrza.
Na miejscu zimne lane piwo, napoje.
Odjazd do Wierzbnika ok godz. 21. A potem idziemy do lokalu Alter Ego przy ul. Kochanowskiego 5.

To będzie najoryginalniejsze wydarzenie muzyczne w Starachowicach w 2014 roku!!! WEŹ w nim udział!!! ZAPRASZAMY wszystkich muzykujących. Weźcie instrumenty i dołączcie do nas.

Bilety na Szaloną lokomotywę Alter Ego do nabycia w lokalu przy ul. Jana Kochanowskiego 5. Bilet w cenie 20 zł uprawnia do uczestnictwa w imprezie, przejazdu kolejką wąskotorową w obie strony oraz do odbioru DWÓCH PIW na biwaku w LIPIU. TO bardzo atrakcyjna cena. Zabierzcie kiełbaski na ognisko 🙂

Info i rezerwacja: 785-969-824, giermek@alteregocafe.pl

Program:

1. Stacja kolejki wąskotorowej (St-ce Wsch.- Wierzbnik) zbiórka i ODJAZD godz. 16

2.Przejazd kolejką- JAM SESSION w kolejce

3. Przyjazd na polane biwakową w Lipiu- ognisko, kiełbaski, Zimne piwo lane, napoje, i JAM SESSION cz. II – muzykujemy na polanie.

4. Odjazd ok g. 21 do Wierzbnika. Po przyjeździe idziemy do ALter Ego 🙂

plakat

Komentarze