Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

SZALONA LOKOMOTYWA wraca na tor…- już 8 SIERPNIA, SOBOTA g.16 🗓

SZALONA LOKOMOTYWA czyli Muzyczna Kolejka Alter Ego Cafe powraca w IV Edycji !

lokomotywa

Zabawa, muzyka, kolejka, piękne widoki, zdrowe powietrze, ognisko…czego chcieć więcej? Przede wszystkim wspaniała atmosfera pikniku tworzona przez WAS.

Przypominamy, że spotykamy się przed g. 16 na stacji Starachowickiej Kolejki Wąskotorowej w dniu 8 Sierpnia tj w SOBOTĘ. Po sprawdzeniu biletów i zapoznaniu się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa o g. 16 wyruszamy do Lipia. Już w czasie jazdy w świetnym towarzystwie i wśród pięknych uroków przyrody zachęcamy do śpiewów i akompaniowania na instrumentach.

Po dotarciu do Lipia robimy wspólną fotkę i… zaczynamy ognisko i zabawę. Tym razem, na naszej scenie wystąpi….wystąpicie WY! 🙂 Zaplanowaliśmy Leśne KARAOKE! Wspólnie pośpiewamy znane i mniej znane utwory. W międzyczasie trwa leśna biesiada oraz organizujemy kilka wspólnych zabaw dla chętnych, jak np. przeciąganie liny i …będzie też coś nowego.

Po godz. 20 powoli zbieramy się do odjazdu. Po przyjeździe na stacyjkę w Wierzbniku, formujemy pochód do Alter Ego. Uczestnicy kolejki mają zniżki tego dnia na cały towar – 10%.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest stawienie się w dniu imprez na stacyjce z ważnym biletem zwanym WEJŚCIÓWKĄ. Wejściówka uprawnia do przejazdu kolejką w obie strony, uczestnictwo w Karaoke, zabawach na polanie oraz 3 puszek piwa.

Wejściówkę można odebrać u organizatora tj. Piotra Kołodziejskiego ( tel. 785-969-824) lub w kawiarni artystycznej Alter Ego Cafe przy ul. Kochanowskiego 5, w dniach i godzinach otwarcia lokalu. Opłata za wejściówkę wynosi 30 zł.

Do zobaczenia na szlaku!

Uczestnik imprezy nabywając wejściówkę oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem imprezy i akceptuje go. Regulamin dostępny na stronie www.alteregocafe.pl i u organizatora http://www.alteregocafe.pl/regulamin-akcji-szalona-lokomotywa/

Komentarze

Muzyczna Kolejka