Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

V Szalona Lokomotywa ! – 20 sierpnia 🗓

To już trzeci rok, jak zamieniamy naszą starachowicką wąskotorówkę w Muzyczną Kolejkę Alter Ego

V edycja Szalonej Lokomotywy rusza 20 sierpnia. Wyruszamy tradycyjnie parę minut po g. 16 ze stacji Starachowickiej Kolejki Wąskotorowej, pod wiaduktem, niedaleko szlabanu przy ul. targowej

Zapraszamy wszystkich chętnych do dobrej zabawy. Szczególnie uzdolnionych muzycznie. Będziemy grać i śpiewać w czasie jazdy i opowieści przewodnika, o terenach przez które przejeżdżamy.

Godzina 16 z minutami, czekamy na ostatnich spóźnialskich i…gwizdek i ruszamy z ostra 🙂 A następnie: bileciki do kontroli ! Będziemy też mieli muzycznego zawiadowcę kolejki. A będzie nim…to jeszcze niespodzianka.

Po kilkunastu minutach jesteśmy na polanie w Lipiu. Tutaj czekają na nas: ognisko, zimne piwko ( jedno w cenie biletu) oraz scena muzyczna. Zachęcamy do wspólnego śpiewania i występów za mikrofonem. Postaramy przygotować również wspólne zabawy ( w zależności od pogody). Zabawa na całego!

Powrót ok. godz. 20 – Kontynuujemy zabawę w Alter Ego !

Bilety w cenie 20 zł na kolejkę do nabycia w barze przy Kochanowskiego 5, lub po telefonicznym uzgodnieniu , lub przed wyjazdem kolejki ( 5 zł drożej).

tel. 785-969-824 lub 605-485-130

Bilet uprawnia od odbioru jednego piwa ( lub innego napoju).

*Stając się posiadaczem biletu i uczestnikiem kolejki, jest się zobowiązanym do zapoznania się z Regulaminem Muzycznej Kolejki. Posiadanie biletu przez uczestnika uważane jest za równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem zasad imprezy zawartych w Regulaminie Muzycznej Kolejki.

regulamin Szalonej Lokomotywy dostępny jest tutaj :http://www.alteregocafe.pl/regulamin-akcji-szalona-lokomotywa/

DSC_0275

Komentarze

Muzyczna Kolejka Wkrótce w ALter Ego