Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Weekend WOLNOŚCI ! 🗓

Jak co roku tworzymy program z okazji Święta Wolności przypadającego  4 czerwca w rocznicę wyborów z roku 1989, w wyniku których Polacy odzyskali Wolność. Chcemy to Święto obchodzić radośnie i wspólnie z Wami. Nazwaliśmy to WEEKEND WOLNOŚCI, bo chcemy bawić się pod hasłem Wolności przez weekend i trochę przed 🙂 Zaczynamy od środy 1 czerwca.

Zapraszamy do zabawy. Przy okazji chcemy Was spytać jak sami postrzegacie bycie Wolnymi Ludźmi. Co o Wolności myśli pokolenie urodzone w Wolnej Polsce? Możecie to wyrazić słowami na kartkach, które przypinamy do naszej Ściany Wyrazu. Możecie też nagrać się na naszej kamerze. Krótki lub dłuższy komentarz. W czwartek KARAOKE dla Wolności. Śpiewajcie co chcecie ! 🙂 Bo możecie. A nie zawsze było można.

W piątek OPEN MIKE – Wolność…Kocham i rozumiem. Przywołując słowa piosenki, zachęcamy do występów przed mikrofonem. Solo lub w grupach. Dla każdego występującego upominek pamiątkowy od nas. Zagraj na gitarze, a jak nie to pomożemy z podkładem.

4 Czerwca w Święto Wolności – finałowy koncert Arka Zawilińskiego ! O godz. 20. Przed nim W przerwie wzniesiemy Toast za Wolność. W podzięce tym, którzy o nią walczyli i pamiętając, żeby o Nią dbać, byśmy Wolności nie stracili.

Informacja o koncercie Arka w innym poście. PROGRAM poniżej !

weekend_wolnosci

 

Komentarze

from to
Aktualności Wkrótce w ALter Ego