Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

„WOLNOŚĆ w NAS” – Świętujemy 25 lat Wolnej Polski

plakat

25 lat temu 4 czerwca 1989 dobyły się częściowo wolne wybory, które pokazały, że chcemy wolności. Dni PRL były policzone. Pokojowo wywalczyliśmy Wolność. Pomimo wielu trudności z jakimi się borykamy na co dzień, warto pamiętać o tej wielkiej wartości jaką jest nasza wolność, możliwość decydowania o sobie, wyboru, nauki, podróżowania i tego, że np. przygotowując dla WAS program artystyczny w naszej kawiarni nie musimy biegać do urzędu cenzury.

W związku z rocznicą przygotowaliśmy dla WAS cykl imprez i koncertów i nazwaliśmy to „Wolność w NAS” . Wolność jest zadaniem i nie jest dana na zawsze. Jeśli sami będziemy czuli się wolni i w tym duchu działali to będziemy mieli wolne społeczeństwo.

Cykl naszych imprez został zgłoszony i zarejstrowany na ogólnopolskim portalu Razem 89 , który patronuje i rejestruje wszystkie oddolne inicjatywy świętowania 25 lecia WOLNOŚCI, w kraju i za granicą.

OTO co przygotowaliśmy dla WAS:

PROGRAM:

ŚRODA 4.06. godz. 20.00

Zaczynamy w środę 4 czerwca, w dzień 25 rocznicy Wyborów ’89. O godz. 20 przyłączamy się do ogólnopolskiej akcji TOAST za WOLNOŚĆ. Lampką szampana fundowaną przez nas wypijemy za wolny kraj i za tych co doprowadzili nas do niego i za przyszłość.

CZWARTEK  5.06. godz. 20.00

Zapraszamy na recital piosenki w wykonaniu nieocenionego Michała Piętaka. Urodził się, mieszka i działa w Wąchocku, ale ze Starachowicami też sporo Go łączy.  Pasjonat fotografii, twórca klubu fotograficznego „FOTuryści”, muzyk, społecznik. Zaprezentuje piosenki z czasu ostatniego 25-LECIA.

W barze dla chętnych będą do odebrania darmowe wejściówki na recital Michała Piętaka uprawniające do zniżek.

PIĄTEK 7.06. godz. 20.00

Finał tygodnia, czyli KONCERT zespołu „ The Blue Socks”

Super klimat, profesjonalni muzycy, łączący muzykę bluesową z pasją grania. Kobiecy wokal dodaje pikanterii. Pierwszy raz w ALTER EGO. To gratka, dla wszystkich fanów dobrej muzyki. Po koncercie, spróbujemy jeszcze namówić muzyków do małego JAMU, tak więc wszyscy grający starachowiczanie muszą się zjawić 🙂

SOBOTA godz. 20.00

Impreza przebierana w ALTER EGO CAFE: „Moje Alter Ego”

Ostatnio nasz piwniczny przyjaciel podał pomysł na przebieraną imprezę. Spodobało się to nam i teraz w najbliższą sobotę zachęcamy wszystkich do przyjścia w przebraniu, najlepiej za postać z ostatniego 25-lecia. Pomysły dowolne – może być postać z filmu zrealizowanego w tych latach, kucharz, Putin, albo postać z bajki. Pomysły należą do WAS. Z naszej strony obiecujemy zniżki dla przebranych, a także otwieramy nasz dancefloor. Potańczymy do muzyki z ostatniego 25-lecia.

Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny. Wszystkie wydarzenia o godz. 20. Wejściówki uprawniające do zniżek (10 zł) na recital Michała Piętaka do odebrania w barze.

Bawcie się i świętujcie z nami WOLNOŚĆ, bo ona jest w NAS!!!

www.alteregocafe.pl  Stronka facebook

tel. 785-969-824, 605-485-130

 

Komentarze