Tap To Call

  Kontakt: +48 605 485 130
+48 785 969 824

e-mail: kawiarnia@alteregocafe.pl
ALTER EGO Cafe - odkryj swoje drugie ja...
ul. Jana Kochanowskiego 5,
27-200 Starachowice.

Zaduszki Bluesowe- JAM SESSION- 9. XI

 

PLAKAT ZADUSZKI BLUESOWE

PLAKAT ZADUSZKI BLUESOWE

W sobotę 9 listopada do Alter Ego Cafe przyjechali lub przyszli muzycy i muzykujący. Chcieliśmy pograc trochę Bluesa, którego przywieźli ze sobą nasi Goście.:Michał Zapała, Arek Rogalski, Daniel Jagiełła oraz Andrzej Niewczas. Oni zaczęli. Dali piękny występ, a bluesowe rytmy rozchodziły się po grotach jak ciepły piernik Violi, którym raczyli się wszyscy obecni ( ukłony Wiolu).

Ten wieczór stał pod znakiem bluesa, ale także Jammowania. Nasza mała zaimprowizowana scenka jest zawsze Wasza. Tak było i tym razem. Pojawili się zarówno zaproszeni goście, jak i spontanicznie przybyli do Alter Ego muzycy. Na scenę wkroczył Pan Marek Samsonowski – znany i słynny na całą Polskę SOłtys z Wąchocka. Człowiek instytucja, kochający muzykę. Razem z Olą Samsonowską i towarzyszącymi muzykami dali wspaniały popis. Ola cudownie śpiewała i czarowała skrzypcami. Od tej chwili składy muzyczne się wymieszały i mieliśmy piękny Jam Session. Prawie do rana 🙂

Dzięki za piękną atmosferę, super zabawę i dobrą muzykę. O to nam chodzi. Scena jest Wasza. Wkrótce Panowie Bluesmani do nas wrócą, a póki co, comiesięczne Jamowanie spada na barki kapeli, która powstała specjalnie aby występowac w Alter Ego czyli – „Dwie Barowe Ćmy”. Czasem tych „otyli” jest więcej co nas tylko cieszy. „Barowe Ćmy” i Alter Ego Cafe zapraszają wszystkich muzyków, muzykujących na każdym instrumencie do przyłączenia się i występów na naszym Jamie.

Dzięki za koncert Bluesa z 9 listopada. Specjalne podziękowania należą się wymienionym chłopakom, że zechcieli nas odwiedzic  i ofiarowac muzyczne niezapomniane doznania . Dzięki Michał, Arek, Daniel, Andrzej. Special Thanks dla Oli, że pomimo odległości przyjechała do nas i wspaniale raczyła nas swoim śpiewem i dźwiękami. Dzięki dla Marka Samsonowskiego za niespodziankę i super występ. Więcej prosimy takich niespodzianek. 🙂 Ukłony dla pozostałych muzyków, których z imienia i nazwiska nieznamy, ale zwsze chętnie gościmy. Wy tworzycie charakter tego miejsca. Dzięki dla Szymona i Kamili za obecnosc, harmonijkowe granie i pięknie skręcony materiał video.

VERY SPECIAL THANKS: Viola ( za pomoc, organizację, nagrywanie, placek i …obecnośc), Kasia Styk ( za pomoc, ogarnięcie spraw reklamowych, za plakat, i za uśmiech) PAweł ( za całoształt), Ani ( za bieg z przeszkodami 🙂 )

A tutaj kilka fotek:

Komentarze